События

11 сентября 2017, 10:56 Источник: АПК-Информ Просмотров: 3892

9 вересня 2017 року «Агросем» святкує свій 10-річний ювілей!

Історія розвитку компанії – це історія успіху зі злетами та труднощами, але завжди у сталому розвитку, великими амбіціями та постійним вдосконаленням. Протягом десятиліття компанія заслужила довіру ринку, закріпила репутацію надійного партнера, адже з самого початку одним з основних принципів роботи компанії було завжди і при будь-яких обставинах виконувати взяті на себе зобов’язання. На сьогодні компанія переживає наступний етап трансформації, завдяки новій стратегії розвитку та інноваційному підходу до ведення бізнесу. Ось що трапляється, коли зустрічаються два професіонали аграрної галузі, два харизматичні лідери та новатори з бажанням створити щось унікальне та цінне.

 

Саме так народилась компанія «Агросем». «У той час я з партнерами займався вирощуванням насіннєвого матеріалу для бельгійської компанії-виробника насіння цукрового буряку Сесвандерхаве. Виникла ідея, а чому б не замкнути цикл: вирощування -> переробка -> продаж. Тобто розпочати дистрибуційний бізнес насіння цукрових буряків. Я поділився цією ідею з Олегом Звягінцевим та запропонував йому розвивати цей бізнес разом. Олег мене підтримав. З цього і розпочався «Агросем», - розповідає співфундатор компанії Олександр Вайнер.

«Дата народження 9 вересня – це символічна для нас дата запису у моїй трудовій книжці про прийом на роботу в «Агросем», - додає співзасновник компанії Олег Звягінцев. Тоді команда «Агросем» налічувала троє працівників. Протягом першого сезону робота невпинно кипіла в невеличкому офісі з двох кімнат. «Перший сезон все робили на колінах та з коліс, - згадує Олег. – Але той перший сезон був супер вдалим - ми продали 58 тисяч посівних одиниць насіння цукрових буряків! Перевищити це досягнення вдалось лише у 2011 році, маючи вже цілу команду продавців».

Десять років – немалий проміжок часу, протягом якого маленька компанія «Агросем» пройшла через низку труднощів. «Напевно, найважчим випробуванням для нас була фінансова криза 2008-2009 рр., - згадує Олександр Вайнер, – Ми тільки почали, в нас не було майже ніякого власного фінансового ресурсу. Думаю, тоді майже всі були не готові до кризи, і ті, що вже давно працювали, також. Всі наші зобов’язання перед постачальниками були у валюті. Кожен день слідкував за коливанням курсу. Та ще й ціни на сільгосппродукцію катастрофічно обвалились. Наші клієнти виявились неспроможними погасити борг за поставлений товар в повному обсязі. Деякі просто скористались ситуацією та відмовлялись платити. Півтора роки нас просто лихоманило. Але ми вистояли і загартувалися. Ми відкрили нові можливості, нові напрямки діяльності. Будь-яка криза - це можливість скинути зайве, перегрупуватись та рухатись в правильному напрямку. Криза - явище тимчасове. Головне вміти встати над ситуацією, зазирнути вперед, та зрозуміти, що буде після кризи. Наше кредо – ми ніколи не здаємось!»

Та подолавши непередбачувані ситуації та витримавши важкі часи, компанія перетворилась в потужне підприємство із командою, яка налічує більше, ніж 200 працівників, 8 представництв та дилерських центрів, та понад 50 регіональних представників по всій Україні, в підприємство, що володіє потужною логістичною мережею та службою агрономічної підтримки. Сьогодні ТОВ «Агросем» є однією з провідних компаній, що працює на аграрному ринку України. Вона активно займається впровадженням передових технологій, новинок селекції, мінеральних добрив та провідної сільськогосподарської техніки.

 

Провідні світові бренди цінують і довіряють дистриб’юцію компанії «Агросем». Співпраця компанії з найбільшими світовими виробниками насіння дозволяє українським аграріям придбати якісні гібриди та сорти сільськогосподарських культур.

З 2008 року компанія є офіційним дистриб’ютором добрив Yara. А протягом трьох останніх років «Агросем» вже є лідером з продажу продукції Yara на ринку України.